Орос показав, як живуть українці і чи вистачає їм грошей на життя

Опитування показало, українцям катастрофічно не вистачає грошей
Майже половина українців (44%) зазначають, що при купівлі продуктів харчування найчастіше намагаються купувати найдешевші продукти, менше через їхню якість, свідчать результати соціологічного опитування. Цією інформацією ділиться Інтерфакс.

Варто зазначити, при цьому стільки ж і тих, хто частіше дозволяє собі купувати якісніші продукти, навіть якщо вони дорожчі (45%), решті 11% опитаних важко з відповіддю.

Після початку війни в порівнянні з червнем 2021 року хто відповідає, що живе забезпечено, але зробити деякі покупки поки не в змозі (квартиру, автомобіль)(з 6% до 9%), при зменшенні частини тих, хто відповідає, що їхні сім’ї у Загалом на життя не вистачає, але придбання речей тривалого споживання, таких як меблі, холодильник, телевізор вже викликає труднощі (з 44% до 41%)», – наголошується в результатах дослідження.

У порівнянні з 2005 роком з 38% до 54% ​​зросла частка громадян, які основну частину коштів до існування отримують за рахунок заробітної плати, і з 38% до 29% знизилася частка тих, хто живе переважно за рахунок пенсії, стипендії, грошової допомоги або аліментів.

Читайте також:  “Мобілізація посилюється різкими заходами, є категорії чоловіків для відстрочки без ВЛК”: ТЦК, бронювання, повістки, ЗСУ

З 7% до 2,5% зменшилася частка тих, хто живе за рахунок запасів або доходів, отриманих у підсобному господарстві, на земельній ділянці, з 5% до 3% – за рахунок побічних приробітків, з 3% до 2% – за рахунок доходів від підприємництва.

Опитування методом face-to-face проводилось на всіх територіях, контрольованих урядом України та на яких не ведуться бойові дії, серед 2016 респондентів віком від 18 років. На початок 2022 року (за віком, статтю, типом поселення). Теоретична похибка вибірки вбирається у 2,3%.

The post Докотилися до дна: українцям не вистачає грошей навіть на їжу, і це ще не все first appeared on UA-IN.

Запис Докотилися до дна: українцям не вистачає грошей навіть на їжу, і це ще не все спершу з’явиться на UA-IN.