Це не тільки відображає потреби армії, що змінюються, а й демонструє готовність керівництва країни до швидкого та ефективного реагування на виклики, з якими вона стикається

З початку повномасштабної війни в Україні та в умовах мобілізації, що триває, питання ефективного комплектування Збройних Сил країни стають особливо актуальними. Важливим кроком у цьому напрямку стало визнання понад 130 військових частин пріоритетними для комплектування добровольцями без необхідності участі Територіальних центрів комплектування та соціального забезпечення (ТЦК).

Докладніше про те, що 130 військових частин набули першочергового права самим набирати особовий склад, інформує Цензор.НЕТ, посилаючись на начальника Головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ полковника Романа Горбача.

Повідомляється, що відповідний список військових частин формується та оновлюється Генеральним штабом ЗС України.

За словами Горбача, командири військових частин, які входять до цього переліку, зможуть безпосередньо закликати військовозобов’язаних та резервістів, що суттєво спростить та прискорить процес комплектування. На даний момент до списку входять різні види та роди військ, включаючи військові формування Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, морської піхоти, а також нещодавно створені Сили безпілотних систем. Такий підхід дозволить оперативніше реагувати на потреби збройних сил, що особливо важливо в умовах, коли кожна одиниця особового складу на передовій має вирішальне значення для забезпечення обороноздатності країни.

Читайте також:  Без ТЦК та ВЛК: Міноборони змінює правила постановки на облік, що нового

Слід зазначити, що список військових частин, визнаних пріоритетними для комплектування, постійно розширюється. Це пов’язано з тим, що в Україні формуються нові військові підрозділи, що потребує постійного оновлення та адаптації існуючих механізмів комплектування. Горбач підкреслив, що створення нових частин та підрозділів є відповіддю на поточні виклики та загрози, з якими стикається країна, та спрямоване на зміцнення оборони та безпеки України.

Така зміна в процесі призову добровольців є важливим кроком до забезпечення більш гнучкої та швидкої реакції на потреби армії. Спрощення процедури комплектування без посередництва ТЦК дозволить знизити бюрократичні перепони та прискорити час реагування на умови, що змінюються на фронті. Це також може підвищити рівень мотивації серед громадян, які готові служити в лавах Збройних Сил, оскільки процес призову стане більш прозорим та доступним.

Таким чином, рішення про визнання понад 130 військових частин пріоритетними для комплектування добровольцями без участі ТЦК є стратегічним кроком, спрямованим на посилення обороноздатності України та забезпечення її безпеки в умовах нинішньої військово-політичної ситуації.

The post Мобілізація без ТЦК: 130 військових частин отримали першочергове право самим набирати особовий склад first appeared on UA-IN.

Запис Мобілізація без ТЦК: 130 військових частин отримали першочергове право самим набирати особовий склад спершу з’явиться на UA-IN.