ГС «Освіторія» спільно з Оленою Гоноровською запускає тритижневий онлайн-практикум для вчителів про прості інструменти та техніки, які допомагають керувати внутрішніми ресурсами, підтримувати себе і людей навколо. Розпочнеться практикум 31 липня і триватиме до 20 серпня.
На меті практикуму – перед новим навчальним роком надати освітянам мотивацію та навички знаходити свою точку опори, розслаблятися в умовах стресу, відновити емоційну стійкість та мати здоровий сон.
Учасники дізнаються та обговорять:
базові практики заземлення, які повертають в проживання стану «тут і зараз»;
концепцію есенціалізму – «нічого зайвого»;
як хронічний і гострий стрес впливає на ресурсність;
практику глибинного розслаблення;
лайфхаки здорового сну;
основи емоційного інтелекту;
як гнів перетворити на ресурс;
як відновити емоційну стійкість;
як мислити, як раціональний оптиміст;
навички самопідтримки.
Авторка практикуму – Олена Гоноровська, організаційна і кар’єрна консультантка з 16-річним досвідом, працює з темами управління персоналом, лідерства, комунікацій, енергії команди, вигорання. Останній рік прицільно займається темою ресурсності.
«Найефективніший спосіб стимулювати нейропластичність — діяти по-іншому. При цьому маленька дія краща за великі усвідомлення і плани. А якщо ця дія стає регулярною — все, ми на найбільш ефективному шляху до розвитку, незалежно від віку! Навіть найпростіша нова звичка, наприклад, почати чистити зуби іншою рукою чи медитувати дві хвилини перед сном — дасть результати. Наша задача на 21 день — практичні мікрокроки в напрямку ресурсності», — пояснює вона. Щодня впродовж практикуму учасники отримуватимуть текстові та аудіоматеріали, присвячені винесеним темам. Учасники разом з авторкою практикуму зможуть обговорювати інформацію у коментарях до кожного з матеріалів.
У разі проактивного запиту від аудиторії можливими будуть й відео зустрічі для обговорення тематичних блоків. По завершенні практикуму Олена Гоноровська проведе з учасниками сесію запитань-відповідей у Zoom.
Участь у практикумі безплатна при попередній реєстрації за посиланням.
Практикум триватиме до 20 серпня в закритому Telegram-каналі (посилання на який отримаєте в електронному листі після реєстрації) та потребуватиме 15-20 хв часу щодня в зручний час
Мотиваційний лист можна подати як через електронний кабінет, так і в паперовій формі одразу до закладу освіти.
Про це повідомили в МОН.
Мотиваційний лист необхідно подати абсолютно всім вступникам, окрім вступників до магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування за державним замовленням Національного агентства України з питань державної служби». Лист можна подати до кожної заяви в розділі «Подача заяв на вступ».
З 19 липня це можуть зробити бакалаври, молодші бакалаври та окремі вступники на магістратуру. А з 31 липня — решта тих, хто подається на магістратуру. Кожен ЗВО має свої вимоги до цієї форми документа, а переглянути їх можна в розділі «Вимоги» до конкретної конкурсної пропозиції. Якщо лист не зберігся з першого разу, то це може бути через перевищений час роботи з кабінетом. Тоді процедуру необхідно повторити в коротші терміни.
Після подання заяви текст листа буде неможливо відредагувати. Поле для його написання передбачає не більш ніж 20 000 символів.
The post Освітян запрошують на безплатний онлайн-практикум «21 крок до ресурсності вчителя» first appeared on UA-IN.
Запис Освітян запрошують на безплатний онлайн-практикум «21 крок до ресурсності вчителя» спершу з’явиться на UA-IN.